Covid-19 aşıları, insanlara ve bağışıklık sistemlerine saldırmanın çok sinsi bir yoludur. Çünkü çoğu insan bu deneysel aşıların üretiminin arkasındaki bilim ve teknolojiyi anlama yeteneğine bile sahip değildir. Verilen cevapları bile anlamadan bilimi sorgulamak zordur ve bilim adamları ve doktorlar bunu bilir. Yine de, mRNA aşılarının tam olarak neler yapabildiğini bilseydiniz, bu deneysel “aşı”yı almadan önce iki kez düşünmezdiniz, aynı zamanda basitçe “hiçbir şekilde” derdiniz.

 

ÖNCE, “ŞİFRELİ PROTEİN MOLEKÜLLERİ”NİN NE OLDUĞUNU ANLAYALIM

2008’de bazı doktorlar, hücrelerin DNA’yı çalışan proteinlere dönüştürmesinin ne anlama geldiğini tercüme ettiler; bu, mRNA transkripsiyonunu içeren protein yapmak için “talimatların kodunun çözülmesi” olarak tanımladıkları bir süreç. İnsan hücresinin beygirleri, vücudun besinleri metabolize etmesine yardımcı olan kodlanmış protein molekülleridir; bu, yiyecekleri enerjiye dönüştüren ve metabolik atıkları ortadan kaldıran yaşamı sürdüren kimyasal reaksiyonlar anlamına gelir. Başka bir deyişle, kodlanmış protein molekülleri, tüm insan yaşamı için gerekli olan işlevleri yerine getirir ve bu aşı teknolojisinin manipüle ettiği şey budur.

 

MRNA aşı teknolojisi ile DNA’nızdaki haberci RNA (mRNA) moleküllerine aktarılan bilgiler değiştirilir. Bu manipülasyona transkripsiyon denir ve bu işlem sırasında mRNA, yeni mutasyona uğramış genetik kodu tarafından “okunur” ve genetik kodu, bir protein oluşturacak amino asit zinciri için yeni şablondur. Burası gerçekten korkutucu hale geldiği yer.

 

Bilim adamları artık genleri kopyalama, tercüme etme ve mutasyona uğratma konusunda tamamen yeteneklidir. Bilim adamları şimdi, bu hücre transkriptlerini eksiksiz bir RNA transkript seti ile tam olarak profillemek için yeterli araştırmaya sahip olduklarına inanıyorlar. Bu araştırma, mRNA aşılarının hücre işleyişi üzerinde neden muazzam bir etkiye sahip olduğunu ve şiddetli kan pıhtıları, dayanılmaz sinir ağrısı, körlük, sağırlık ve ölüm dahil olmak üzere neden bu kadar çok ölümcül “yan etkinin” halihazırda gözlemlendiğini açıklıyor.

 

MESSENGER RNA, İNSANLAR İÇİN ÖLÜMCÜL OLABİLECEK ÖZEL BİR “KİMYASAL MALZEMEYİ” ŞİFRE EDEN BİR RNA MOLEKÜLÜ’DÜR.

Covid-19 mRNA aşı serisinin üreticilerinin hepsinin ortak bir noktası var: aşıları kullanarak insan hücresinin neredeyse her fonksiyonunun orkestrasyonunu manipüle etmek. Kusura bakmayın, mRNA aşıları sayesinde yapay olarak üretilen protein “gen ürünleri”, bildiğimiz şekliyle hayatı kolayca ve daha da kötüsü için etkileyebilir.

Bill Gates, AB ve sağlık yetkilileri tarafından çok zorlanan bu kirli aşılar, hücrelerinizi manipüle ederek kanser gibi kontrolsüz bir şekilde çoğalan mutasyona uğramış proteinler (prionlar) üretme yeteneğine sahiptir. Özetle aşılar, DNA’nızda kodlanan genetik bilgiyi, bir sonraki nesle aktarılabilecek yeni gen ürünlerine dönüştürür.

Bu, deforme olmuş, bağışıklığı baskılanmış bir çocuk dalgasının, bu çılgın kimyasal tıp ve biyolojik savaş dünyasında doğan bir sonraki “X Kuşağı” olabileceği anlamına geliyor. mRNA aşılanmış ebeveynlerin tüm yeni çocuklarında şiddetli otizm ve yeni başlayan bunama olacak mı? Zaman gösterecek.

Aşı üreticilerinin mRNA ile yeniden yazdıkları bu genetik kodların, sadece birkaç istisna dışında, bir plan gibi evrensel genetik kodlar olduğunun farkına varın. Bu, Covid-19 aşı serisi enjeksiyonlarını alan neredeyse herkesin protein ve prion sentezi için aynı mutasyona uğramış, korkunç genetik kodu üreteceği anlamına geliyor.

 

Nükleer kardiyolog ve fizikçi Dr. Richard Fleming, Kovid aşılarının insan hücrelerine korkunç derecede tehlikeli “başak proteinler” üretme talimatı vererek deli dana hastalığına neden olabileceğini söyleyerek, yakın zamanda insanlığı Kovid aşılarını yaptırmanın tehlikeleri konusunda uyarmıştı. ne kadar veya ne kadar hızlı üretildikleri. 4. evre kanser gibi, o kadar hızlı yayılıyor ki yaşamak için neredeyse hiçbir umut yok.

 

Bu yüzden çok fazla enjeksiyon zaten kan pıhtılarına neden oluyor. Laboratuvarlarda test edilen (ana akım medyanın asla haber yapmayacağı) hayvan modellerinde test hayvanları, mRNA Covid-19 aşıları enjekte edildikten sadece iki hafta sonra ölümcül süngerimsi formları (deli dana hastalığı) geliştirdi.